Katalogový list č. ELZLOS0548907
| Název: | OBO 7007170 Vertikální oblouk RBV 305 S FS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0548907 |
| EAN: | 2050000156311 |
| Kód dodavatele: | 7007170 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Barva: | bez |
| Materiál: | ocel |
| Odklon (úhel): | 90° |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Kabelová výška: | 35 mm |
| Kabelová šířka: | 50 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1 mm |
| Spodní perforace: | ne |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |