Katalogový list č. ELZLOS0503602
| Název: | OBO 7425600 Forma pro vytvoření dutiny SK HB 201X201 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503602 |
| EAN: | 2049993970295 |
| Kód dodavatele: | 7425600 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 345 mm |
| Šířka: | 345 mm |
| Výška: | 51,5 mm |
| Tvar: | čtverec |