Katalogový list č. ELZLOS0503566
| Název: | OBO 7424924 Vestavná jednotka OKA-W A 10050 9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503566 |
| EAN: | 2049993969930 |
| Kód dodavatele: | 7424924 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 473 mm |
| Název: | OBO 7424924 Vestavná jednotka OKA-W A 10050 9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503566 |
| EAN: | 2049993969930 |
| Kód dodavatele: | 7424924 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 473 mm |