Katalogový list č. ELZLOS0503560
| Název: | OBO 7424900 Vestavná jednotka OKA-W A 6050 4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503560 |
| EAN: | 2049993969879 |
| Kód dodavatele: | 7424900 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 473 mm |
| Název: | OBO 7424900 Vestavná jednotka OKA-W A 6050 4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503560 |
| EAN: | 2049993969879 |
| Kód dodavatele: | 7424900 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 473 mm |