Katalogový list č. ELZLOS0503559
| Název: | OBO 7424886 Vestavná jednotka OKA-W A 4030R9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503559 |
| EAN: | 2049993969862 |
| Kód dodavatele: | 7424886 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 473 mm |
| Název: | OBO 7424886 Vestavná jednotka OKA-W A 4030R9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503559 |
| EAN: | 2049993969862 |
| Kód dodavatele: | 7424886 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 473 mm |