Katalogový list č. ELZLOS0503558
| Název: | OBO 7424884 Vestavná jednotka OKA-W A 4030 9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503558 |
| EAN: | 2049993969855 |
| Kód dodavatele: | 7424884 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 473 mm |
| Název: | OBO 7424884 Vestavná jednotka OKA-W A 4030 9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503558 |
| EAN: | 2049993969855 |
| Kód dodavatele: | 7424884 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 473 mm |