Katalogový list č. ELZLOS0503551
| Název: | OBO 7424802 Kanál uložený v mazanině OKA-W50010050DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503551 |
| EAN: | 2049993969787 |
| Kód dodavatele: | 7424802 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424802 Kanál uložený v mazanině OKA-W50010050DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503551 |
| EAN: | 2049993969787 |
| Kód dodavatele: | 7424802 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |