Katalogový list č. ELZLOS0503549
| Název: | OBO 7424784 Kanál uložený v mazanině OKA-W6006050DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503549 |
| EAN: | 2049993969763 |
| Kód dodavatele: | 7424784 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424784 Kanál uložený v mazanině OKA-W6006050DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503549 |
| EAN: | 2049993969763 |
| Kód dodavatele: | 7424784 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |