Katalogový list č. ELZLOS0503548
| Název: | OBO 7424782 Kanál uložený v mazanině OKA-W5006050DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503548 |
| EAN: | 2049993969756 |
| Kód dodavatele: | 7424782 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424782 Kanál uložený v mazanině OKA-W5006050DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503548 |
| EAN: | 2049993969756 |
| Kód dodavatele: | 7424782 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |