Katalogový list č. ELZLOS0503543
| Název: | OBO 7424744 Kanál uložený v mazanině OKA-W60010050D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503543 |
| EAN: | 2049993969701 |
| Kód dodavatele: | 7424744 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424744 Kanál uložený v mazanině OKA-W60010050D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503543 |
| EAN: | 2049993969701 |
| Kód dodavatele: | 7424744 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |