Katalogový list č. ELZLOS0503541
| Název: | OBO 7424740 Kanál uložený v mazanině OKA-W40010050D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503541 |
| EAN: | 2049993969688 |
| Kód dodavatele: | 7424740 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424740 Kanál uložený v mazanině OKA-W40010050D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503541 |
| EAN: | 2049993969688 |
| Kód dodavatele: | 7424740 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |