Katalogový list č. ELZLOS0503540
| Název: | OBO 7424724 Kanál uložený v mazanině OKA-W6006050D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503540 |
| EAN: | 2049993969671 |
| Kód dodavatele: | 7424724 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424724 Kanál uložený v mazanině OKA-W6006050D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503540 |
| EAN: | 2049993969671 |
| Kód dodavatele: | 7424724 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |