Katalogový list č. ELZLOS0503529
| Název: | OBO 7424662 Kanál uložený v mazanině OKA-W4006050D6 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503529 |
| EAN: | 2049993969565 |
| Kód dodavatele: | 7424662 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424662 Kanál uložený v mazanině OKA-W4006050D6 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503529 |
| EAN: | 2049993969565 |
| Kód dodavatele: | 7424662 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |