Katalogový list č. ELZLOS0503526
| Název: | OBO 7424622 Kanál uložený v mazanině OKA-W40010050D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503526 |
| EAN: | 2049993969534 |
| Kód dodavatele: | 7424622 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424622 Kanál uložený v mazanině OKA-W40010050D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503526 |
| EAN: | 2049993969534 |
| Kód dodavatele: | 7424622 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |