Katalogový list č. ELZLOS0503525
| Název: | OBO 7424620 Kanál uložený v mazanině OKA-W30010050D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503525 |
| EAN: | 2049993969527 |
| Kód dodavatele: | 7424620 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 300 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424620 Kanál uložený v mazanině OKA-W30010050D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503525 |
| EAN: | 2049993969527 |
| Kód dodavatele: | 7424620 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 300 mm |
| Délka: | 2400 mm |