Katalogový list č. ELZLOS0503522
| Název: | OBO 7424602 Kanál uložený v mazanině OKA-W4006050D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503522 |
| EAN: | 2049993969497 |
| Kód dodavatele: | 7424602 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424602 Kanál uložený v mazanině OKA-W4006050D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503522 |
| EAN: | 2049993969497 |
| Kód dodavatele: | 7424602 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |