Katalogový list č. ELZLOS0503521
| Název: | OBO 7424600 Kanál uložený v mazanině OKA-W3006050D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503521 |
| EAN: | 2049993969480 |
| Kód dodavatele: | 7424600 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 300 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424600 Kanál uložený v mazanině OKA-W3006050D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503521 |
| EAN: | 2049993969480 |
| Kód dodavatele: | 7424600 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 300 mm |
| Délka: | 2400 mm |