Katalogový list č. ELZLOS0503500
| Název: | OBO 7424488 Kanál uložený v mazanině OKA-W6006050R |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503500 |
| EAN: | 2049993969275 |
| Kód dodavatele: | 7424488 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424488 Kanál uložený v mazanině OKA-W6006050R |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503500 |
| EAN: | 2049993969275 |
| Kód dodavatele: | 7424488 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |