Katalogový list č. ELZLOS0503472
| Název: | OBO 7424346 Vestavná jednotka OKA-G A 40240R9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503472 |
| EAN: | 2049993968995 |
| Kód dodavatele: | 7424346 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 460 mm |
| Název: | OBO 7424346 Vestavná jednotka OKA-G A 40240R9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503472 |
| EAN: | 2049993968995 |
| Kód dodavatele: | 7424346 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 460 mm |