Katalogový list č. ELZLOS0503469
| Název: | OBO 7424340 Vestavná jednotka OKA-G A 40240 4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503469 |
| EAN: | 2049993968964 |
| Kód dodavatele: | 7424340 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 460 mm |
| Název: | OBO 7424340 Vestavná jednotka OKA-G A 40240 4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503469 |
| EAN: | 2049993968964 |
| Kód dodavatele: | 7424340 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 460 mm |