Katalogový list č. ELZLOS0503466
| Název: | OBO 7424322 Vestavná jednotka OKA-G A 40140 6 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503466 |
| EAN: | 2049993968933 |
| Kód dodavatele: | 7424322 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 460 mm |
| Název: | OBO 7424322 Vestavná jednotka OKA-G A 40140 6 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503466 |
| EAN: | 2049993968933 |
| Kód dodavatele: | 7424322 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 460 mm |