Katalogový list č. ELZLOS0503456
| Název: | OBO 7424264 Kanál uložený v mazanině OKA-G60040240DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503456 |
| EAN: | 2049993968834 |
| Kód dodavatele: | 7424264 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424264 Kanál uložený v mazanině OKA-G60040240DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503456 |
| EAN: | 2049993968834 |
| Kód dodavatele: | 7424264 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |