Katalogový list č. ELZLOS0503452
| Název: | OBO 7424242 Kanál uložený v mazanině OKA-G50040140DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503452 |
| EAN: | 2049993968797 |
| Kód dodavatele: | 7424242 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424242 Kanál uložený v mazanině OKA-G50040140DR9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503452 |
| EAN: | 2049993968797 |
| Kód dodavatele: | 7424242 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |