Katalogový list č. ELZLOS0503448
| Název: | OBO 7424220 Kanál uložený v mazanině OKA-G40040240D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503448 |
| EAN: | 2049993968759 |
| Kód dodavatele: | 7424220 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424220 Kanál uložený v mazanině OKA-G40040240D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503448 |
| EAN: | 2049993968759 |
| Kód dodavatele: | 7424220 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |