Katalogový list č. ELZLOS0503447
| Název: | OBO 7424204 Kanál uložený v mazanině OKA-G60040140D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503447 |
| EAN: | 2049993968742 |
| Kód dodavatele: | 7424204 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424204 Kanál uložený v mazanině OKA-G60040140D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503447 |
| EAN: | 2049993968742 |
| Kód dodavatele: | 7424204 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Délka: | 2400 mm |