Katalogový list č. ELZLOS0503446
| Název: | OBO 7424202 Kanál uložený v mazanině OKA-G50040140D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503446 |
| EAN: | 2049993968735 |
| Kód dodavatele: | 7424202 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424202 Kanál uložený v mazanině OKA-G50040140D9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503446 |
| EAN: | 2049993968735 |
| Kód dodavatele: | 7424202 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |