Katalogový list č. ELZLOS0503442
| Název: | OBO 7424182 Kanál uložený v mazanině OKA-G40040240D6 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503442 |
| EAN: | 2049993968698 |
| Kód dodavatele: | 7424182 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424182 Kanál uložený v mazanině OKA-G40040240D6 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503442 |
| EAN: | 2049993968698 |
| Kód dodavatele: | 7424182 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |