Katalogový list č. ELZLOS0503435
| Název: | OBO 7424140 Kanál uložený v mazanině OKA-G30040240D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503435 |
| EAN: | 2049993968629 |
| Kód dodavatele: | 7424140 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 300 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424140 Kanál uložený v mazanině OKA-G30040240D4 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503435 |
| EAN: | 2049993968629 |
| Kód dodavatele: | 7424140 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 300 mm |
| Délka: | 2400 mm |