Katalogový list č. ELZLOS0503419
| Název: | OBO 7424066 Kanál uložený v mazanině OKA-G50040240R |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503419 |
| EAN: | 2049993968469 |
| Kód dodavatele: | 7424066 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424066 Kanál uložený v mazanině OKA-G50040240R |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503419 |
| EAN: | 2049993968469 |
| Kód dodavatele: | 7424066 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |