Katalogový list č. ELZLOS0503416
| Název: | OBO 7424060 Kanál uložený v mazanině OKA-G20040240R |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503416 |
| EAN: | 2049993968438 |
| Kód dodavatele: | 7424060 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 200 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424060 Kanál uložený v mazanině OKA-G20040240R |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503416 |
| EAN: | 2049993968438 |
| Kód dodavatele: | 7424060 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 200 mm |
| Délka: | 2400 mm |