Katalogový list č. ELZLOS0503413
| Název: | OBO 7424044 Kanál uložený v mazanině OKA-G40040140R |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503413 |
| EAN: | 2049993968407 |
| Kód dodavatele: | 7424044 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424044 Kanál uložený v mazanině OKA-G40040140R |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503413 |
| EAN: | 2049993968407 |
| Kód dodavatele: | 7424044 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 2400 mm |