Katalogový list č. ELZLOS0503405
| Název: | OBO 7424006 Kanál uložený v mazanině OKA-G50040140 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503405 |
| EAN: | 2049993968322 |
| Kód dodavatele: | 7424006 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Název: | OBO 7424006 Kanál uložený v mazanině OKA-G50040140 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503405 |
| EAN: | 2049993968322 |
| Kód dodavatele: | 7424006 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 2400 mm |