Katalogový list č. ELZLOS0503269
| Název: | OBO 7408288 Přístrojový nástavec T4B 00C 7011 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503269 |
| EAN: | 2049993966960 |
| Kód dodavatele: | 7408288 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Šířka: | 118 mm |
| Výška: | 97 mm |
| Délka: | 118 mm |
| Materiál: | polyamid (PA) |
| Číslo RAL: | 7011 |
| Provedení: | vodorovné |