Katalogový list č. ELZLOS0503184
| Název: | OBO 7407832 Deska nosníku MTM 3E |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503184 |
| EAN: | 2049993966113 |
| Kód dodavatele: | 7407832 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 72 mm |
| Materiál: | kov |
| Hloubka: | 48,6 mm |
| Název: | OBO 7407832 Deska nosníku MTM 3E |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503184 |
| EAN: | 2049993966113 |
| Kód dodavatele: | 7407832 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 72 mm |
| Materiál: | kov |
| Hloubka: | 48,6 mm |