Katalogový list č. ELZLOS0503182
| Název: | OBO 7407824 Deska nosníku MTM 3B |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503182 |
| EAN: | 2049993966090 |
| Kód dodavatele: | 7407824 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 72 mm |
| Materiál: | kov |
| Hloubka: | 48,6 mm |
| Název: | OBO 7407824 Deska nosníku MTM 3B |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503182 |
| EAN: | 2049993966090 |
| Kód dodavatele: | 7407824 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 72 mm |
| Materiál: | kov |
| Hloubka: | 48,6 mm |