Katalogový list č. ELZLOS0503139
| Název: | OBO 7407634 Modulární nosič MPR2XD |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503139 |
| EAN: | 2049993965666 |
| Kód dodavatele: | 7407634 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 29,6 mm |
| Délka: | 64,4 mm |
| Název: | OBO 7407634 Modulární nosič MPR2XD |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503139 |
| EAN: | 2049993965666 |
| Kód dodavatele: | 7407634 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 29,6 mm |
| Délka: | 64,4 mm |