Katalogový list č. ELZLOS0503088
| Název: | OBO 7407288 Přístrojová vložka GB2 BL |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0503088 |
| EAN: | 2049993965154 |
| Kód dodavatele: | 7407288 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 165 mm |
| Šířka: | 76 mm |
| Hloubka: | 39 mm |
| Materiál: | polyamid (PA) |