Katalogový list č. ELZLOS0502743
| Název: | OBO 7405580 Přístrojová jednotka GESRA9 10U |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502743 |
| EAN: | 2049993961705 |
| Kód dodavatele: | 7405580 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 323 mm |
| Materiál: | hliníkový odlitek |
| Vestavný průměr: | 305 mm |
| Typ zákrytu: | kruh |
| Vhodné pro mokré čištění: | ne |
| Vhodné pro dvojitou podlahu: | ano |
| Vhodné pro podlahový kanál: | ano |
| Vhodné pro dutou podlahu: | ano |
| S otevíracím kobercem: | ano |
| Ochranný koberec: | ano |
| Počet přístrojů: | 3 |
| Min. vestavná hloubka: | 78 mm |
| Barva: | jiné |
| Materiál tělesa: | hliníkový odlitek |
| Hloubka zapuštění podlahy: | 10 mm |