Katalogový list č. ELZLOS0502728
| Název: | OBO 7405520 Přístrojová jednotka GESR9 SR U 1019 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502728 |
| EAN: | 2049993961552 |
| Kód dodavatele: | 7405520 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | béžová |
| Vnější průměr: | 324 mm |
| Materiál tělesa: | polyamid (PA) |
| Materiál: | polyamid (PA) |
| Vestavný průměr: | 304 mm |
| Číslo RAL: | 1019 |
| Typ zákrytu: | kruh |
| Vhodné pro mokré čištění: | ne |
| Vhodné pro dvojitou podlahu: | ano |
| Vhodné pro podlahový kanál: | ano |
| Vhodné pro dutou podlahu: | ano |
| S otevíracím kobercem: | ano |
| Ochranný koberec: | ano |
| Počet přístrojů: | 3 |
| Min. vestavná hloubka: | 73 mm |
| Hloubka zapuštění podlahy: | 5 mm |