Katalogový list č. ELZLOS0502657
| Název: | OBO 7405124 Přístrojová jednotka GES2 U 1019 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502657 |
| EAN: | 2049993960845 |
| Kód dodavatele: | 7405124 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | béžová |
| Materiál tělesa: | polyamid (PA) |
| Materiál: | polyamid (PA) |
| Číslo RAL: | 1019 |
| Typ zákrytu: | obdélník |
| Vhodné pro mokré čištění: | ne |
| Vhodné pro dutou podlahu: | ne |
| Vhodné pro podlahový kanál: | ano |
| Vhodné pro dvojitou podlahu: | ne |
| S otevíracím kobercem: | ano |
| Počet přístrojů: | 1 |
| Ochranný koberec: | ano |
| Min. vestavná hloubka: | 73 mm |
| Vestavná šířka.: | 104 mm |
| Vestavěná délka: | 180 mm |
| Hloubka zapuštění podlahy: | 5 mm |