Katalogový list č. ELZLOS0502644
| Název: | OBO 7405008 Zasl. víko vnitř. rohu AIKF IEA 25040 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502644 |
| EAN: | 2049993960715 |
| Kód dodavatele: | 7405008 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |