Katalogový list č. ELZLOS0502641
| Název: | OBO 7404996 Zasl. víko vnitř. rohu AIKF IEA 15040 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502641 |
| EAN: | 2049993960685 |
| Kód dodavatele: | 7404996 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |