Katalogový list č. ELZLOS0502640
| Název: | OBO 7404992 Zasl. víko vnitř. rohu AIKF IAE 25070 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502640 |
| EAN: | 2049993960678 |
| Kód dodavatele: | 7404992 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |
| Výška: | 67 mm |