Katalogový list č. ELZLOS0502636
| Název: | OBO 7404976 Víko přístrojové jednotky AIKF DG2 25070 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502636 |
| EAN: | 2049993960630 |
| Kód dodavatele: | 7404976 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Funkce: | standard |
| Materiál: | ocel |
| Výška: | 67 mm |