Katalogový list č. ELZLOS0502633
| Název: | OBO 7404964 Přístrojový kryt AIKF DAT 25040 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502633 |
| EAN: | 2049993960609 |
| Kód dodavatele: | 7404964 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Funkce: | standard |
| Materiál: | ocel |