Katalogový list č. ELZLOS0502626
| Název: | OBO 7404936 Plné víko AIKF D 25040T150 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502626 |
| EAN: | 2049993960531 |
| Kód dodavatele: | 7404936 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Funkce: | ostatní |
| Výška: | 37 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |