Katalogový list č. ELZLOS0502617
| Název: | OBO 7404902 Vnější roh-slepý kryt AIKF AEA 25070 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502617 |
| EAN: | 2049993960449 |
| Kód dodavatele: | 7404902 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |
| Výška: | 67 mm |