Katalogový list č. ELZLOS0502613
| Název: | OBO 7404886 Vnější roh-slepý kryt AIKF AEA 15040 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502613 |
| EAN: | 2049993960401 |
| Kód dodavatele: | 7404886 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | ocel |