Katalogový list č. ELZLOS0502612
| Název: | OBO 7404882 Odbočný kanál - spodní díl AIKA U 25040 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502612 |
| EAN: | 2049993960395 |
| Kód dodavatele: | 7404882 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Povrchová ochrana: | pozink |
| Výška: | 40 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Materiál: | ocel |