Katalogový list č. ELZLOS0502611
| Název: | OBO AIKA U 20040 Odbočný kanál - spodní díl pro podlahový kanál 2400x200x40 Ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0502611 |
| EAN: | 4012195101406 |
| Kód dodavatele: | 7404878 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 200 mm |
| Povrchová ochrana: | pozink |
| Výška: | 40 mm |
| Délka: | 2400 mm |
| Materiál: | ocel |
| S přepážkou: | ne |